– LENOVO L380 I5-8250U/13.3/8GB/256SSD/COA/CAM
313,34  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
– DELL 5410 I5-8265U/14.0/8GB/256SSD/COA/CAM
354,55  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next Product Image
– LENOVO L380 I5-8250U/13.3/8GB/256SSD/COA/CAM/GA.
298,90  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Περιγραφή
Operating System : Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size : 13.3”
Display Max Resolution : 1920 x 1080
Chipset : Intel SoC (System on Chip) platform
Processors : 7th Gen Intel Core i3, i5 & 8th Gen Intel Core i5, i7
Ram Memory : Up to 32 GB, 2400Mhz DDR4, dual-channel capable, two DDR4 SO-DIMM sockets
Hard Disk Drive : M.2 SSD / SATA, M.2 SSD / PCIe NVMe
Graphics : Intel HD Graphics 610, 620 or Intel UHD Graphics 620 in processor
Network Adapter : Native Intel Ethernet Connection I219-V (Non-vPro) or I219-LM (vPro)
via optional ThinkPad Ethernet Extension Cable
WiFi : Yes
Web Camera : Optional
Optical Disc Drive : No Optical Drive
USB : 2 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 3.1 Type-C Gen 1
Ports : HDMI 1.4b, Ethernet extension connector, headphone / microphone combo jack,
microSD card reader, security keyhole
Power Supply Adapter : 45W or 65W
Dimensions : 321.8mm x 224.2mm x 18.8mm