– LENOVO T590 I5-8265U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM
519,49  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
– LENOVO T590 I5-8265U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/GA.
494,75  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next Product Image
443,20  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Περιγραφή
Operating System : Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size : 15.6”
Display Max Resolution : 1920 x 1080 Optional
Chipset : Intel SoC (System on Chip) platform
Processors : 8th Gen Intel Core i5, i7
Ram Memory : Up to 40GB DDR4 2400 Mhz
Hard Disk Drive : SSD M2
Graphics : Intel UHD Graphics
Network Adapter : Gigabit Ethernet
WiFi : Yes
Web Camera : Optional
Optical Disk Drive : No Optical Drive
Power Supply Adapter : 45W or 65W USB-C AC adapter
Dimensions : 365.8 x 248 x 19.1 mm