– HP ZBOOK FIREFLY 15 G8 I7-1165G7/15.6/16GB/512SSD/COA/CAM/T500
1.018,34  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
HP ZBOOK FIREFLY 15 G8 I7-1165G7/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/T500
925,59  Τιμή με ΦΠΑ 24%
987,42  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Display Size : 15.6 ”
Display Max Resolution : 1920 x 1080
Chipset : Intel Integrated SoC
Processors : Intel Core i5/i7 11th Gen
Ram Memory : 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-3200 non-ECC SDRAM
Hard Disk Drive : M2 SSD NVMe
Graphics : Integrated: Intel Iris Xe Graphics
Network Adapter : No RJ-45 port
WiFi : Yes
Web Camera : Optional
Optical Disk Drive : N/A
Ports : headphone/microphone combo, power connector, HDMI
Power Supply Adapter : 45 W or 65W