HP ZBOOK FIREFLY 15 G7 I7-10510U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/P520
822,52  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
781,27  Τιμή με ΦΠΑ 24%
822,52  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Display Size : 15.6 ”
Display Max Resolution : 1920 x 1080
Chipset : Intel Integrated SoC
Processors : Intel Core i5/i7 10th Gen
Ram Memory : 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-2666 non-ECC SDRAM
Hard Disk Drive : M2 SSD NVMe
Graphics : Integrated: Intel UHD Graphics
Network Adapter : No RJ-45 port
WiFi : Yes
Web Camera : Optional
Optical Disk Drive : N/A
USB : 1x USB 3.1 Gen 1 (charging), 2x USB Type-C (Thunderbolt 3)
Ports : headphone/microphone combo, power connector, HDMI
Power Supply Adapter : 45 W or 65W