– HP 440 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM/GA.
591,63  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
– HP 250 G8 I5-1135G7/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM
601,93  Τιμή με ΦΠΑ 24%
(-) HP X360 1040 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM
595,75  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Display Size : 14.0”
Display Max Resolution : 1920 x 1080
Chipset : System-on-Chip / SoC
Processors : 11th generation Intel Core i5/i7 Processors
Ram Memory : Up to 32GB LPDDR4X-4266
Hard Disk Drive : NVME M2 SSD
Graphics : Intel Iris Xe Graphics
Network Adapter : No RJ-45 adaptor
WiFi : Yes
Optical Disc Drive : N/A
USB : 2x USB-C (3.1 Gen 2), 2x USB 3.1 Gen 1 (Both Charging)
Ports : HDMI, Audio combo jack
Power Supply Adapter : 65 W
Dimensions : 319.3. x 202.7 x 16.6 mm