HP 450 G8 I7-1165G7/15.6/16GB/512SSD/COA/CAM/GA.
937,95  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
– HP 450 G8 I7-1165G7/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/GA.
826,62  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next Product Image
HP 450 G8 I7-1165G7/15.6/16GB/512SSD/COA/CAM
987,42  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Display Size : 15.6 ”
Display Max Resolution : 1920 x 1080
Chipset :Integrated with processor
Processors : Intel Core i3, i5 11th Gen
Ram Memory : Up to 32 GB DDR4-3200 SDRAM
Hard Disk Drive : Supports M.2 SSD
Graphics : Intel Iris Xe Graphics
Network Adapter : 10/100/1000 Ethernet
WiFi : Yes
Web Camera : Optional
Optical Disk Drive : N/A
USB : (1) USB 3.1 Gen 2 Type-C, (3) USB 3.1 Gen 1 Type-A
Ports : HDMI, RJ-45, Headphone/microphone combo jack
Power Supply Adapter : 45 W or 65W