– HP 440 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM
622,55  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next
HP 840 G6 I5-8265U/14.0/8GB/256SSD/COA/CAM
369,00  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next Product Image
636,98  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Display Size : 14.0”
Display Max Resolution : 1920 x 1080
Chipset : Integrated with processor
Processors : 11th generation Intel Core i3,i5,i7 Processors
Ram Memory : 2 SODIMM, up to 32 GB DDR4-3200
Hard Disk Drive : NVME M2 SSD
Graphics : Integrated: Intel Iris X Graphics, Intel UHD Graphics
Network Adapter : Realtek 10/100/1000 GbE NIC
WiFi : Yes
Optical Disc Drive : N/A
USB : 3x Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power), 1x SuperSpeed USB Type-C
Ports : HDMI, RJ-45, headphone/microphone combo, AC power
Power Supply Adapter : 45 W or 65 W