(-) HP 440 G6 TCH I5-8265U/14.0/8GB/256SSD/COA/CAM
348,39  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Next Product Image
375,17  Τιμή με ΦΠΑ 24%
Περιγραφή
Operating System : Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size : 14 ”
Display Max Resolution : 1366 x 768
Chipset : Integrated with processor
Processors : Intel Core i5/i7 8th Gen
Ram Memory : Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM
Hard Disk Drive : HDD or SSD M2
Graphics : Intel UHD graphics 620
Network Adapter : Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC
WiFi : Yes
Web Camera : Optional
Optical Disk Drive : N/A
USB : 1x USB 3.1 Type-C Gen 1, 1x USB 2.0, 2x USB 3.1
Ports : HDMI, RJ-45, AC power, Headphone/microphone combo jack
Power Supply Adapter : 45 W or 65 W